| DenisIonut01 a întrebat:

Se poate instala windows 8 64 bit pe laptop-ul meu (HP 625 link specificati: http://www.azerty.ro/laptopuri/laptop-hp-625-athlon-ii-p 360-320gb-2048mb ) avand in vedere sa mearga ok,adica sa nu am problema in joc counter-strike, nfs world in general.

P.s problema e ca inca nu inteleg, daca windows-ul ia 2gb ram atunci de unde mai ia jocul sau programele instalate pe el? sau tot din aia ia si programele/jocurile care le folosesc?

Răspuns Câştigător
| Klaudiu214 a răspuns:

Va merge dar il ruleaza mai greu mai ales daca vrei si sa te joci