| DenisIonut01 a întrebat:

Ce pc-ul paci iti trebuie sa joci need for speed world?

Din cate am inteles din system request am tot ce imi trebuie la recomandat, doar placa video e la minim.

Am un Laptop hp625.

http://www.azerty.ro/laptopuri/laptop-hp-625-athlon-ii-p 360-320gb-2048mb

Dar eu am 4GB ram. Sa spun ca e si pe cooler.

Si deci problema imi este ca atunci cand ajung la o videza de 100 KM/h evident incepe sa aiba lag, ce inseamna asta imi mere cu blocaje de 1-5 secunde. Vreo rezolvare?

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Sa-l folosesti sanatos!

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică:

Am rezolvat problema oricum, am scanat cu un antivirus si am sters virusii

| CoL00SaL a răspuns (pentru DenisIonut01):

Sa-l folosesti sanatos!

| CoL00SaL a răspuns:

Cumparati un pc! Ca leptopul nu-i de jocuri.Pace!

| DenisIonut01 explică (pentru CoL00SaL):

Frate ce raspuns "fain" " m-ai ajutat mult". Am de gand sa imi cumpar alt laptop dar inca nu am bani, pc nu pot sa imi cumpar momentan pentru ca am o problema cu spatele si nu pot sta mai mult de 5-10 minute pe scaun fara sa ma doara. Printre altele momentan vreau o solutie la problema mea daca se poate.

| CoL00SaL a răspuns (pentru DenisIonut01):

Pai placa video e la minim iti trebuie o placa video dar nu-ti garantezi ca poti sa schimbi placa video la leptop.Deci ia-ti unul nou.
Pace