| liceu a întrebat:

Si-a cumparat cineva tableta E-Boda Revo R93g? e buna? si cum te poti uita la filme pe ea? cat mai multe detalii, va rog

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Mulți.Și mulți au ajuns cu tabletele de la ei tot prin service-uri.deci mai bine iei o alta.De exemplu un Allview, Samsung sau un Ipad
Succes

| TheM4A1 a răspuns:

Este o tableta buna(lowcost), dar te sfatuiesc daca vrei si tu o tableta iti sugerez sa iti iei un Allview sau un Samsung Tab 2 cu toate ca sunt mai scumpe, dar ai si mai multa siguranta in a nu se strica acuma tu decizi
Bafta!