| adrew a întrebat:

Sint din Chisinau, cum sa fac sa cumpar o tableta evolio evotab 2 din Romania, la noi in magazine nu este

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Da,daca stai in oras, iti vine direct acasa.
Daca stai langa chisinau (intr-un sat sau ceva), o sa primesti un aviz in cutia postala de unde trebuie sa ridici coletul, in mod normal de la posta care apartii.

3 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Comanzi de pe net
http://www.emag.ro/......pEVOTAB2BK

| adrew explică (pentru tteo92):

Daca comand o sa-o primesc livrata prin posta? sint din Chisinau, Republica Moldova

| tteo92 a răspuns (pentru adrew):

Da,daca stai in oras, iti vine direct acasa.
Daca stai langa chisinau (intr-un sat sau ceva), o sa primesti un aviz in cutia postala de unde trebuie sa ridici coletul, in mod normal de la posta care apartii.

| razvan123dos a răspuns:

O comanzi, la Altex, mediagalaxy, eMAG etc