| iulian022 a întrebat:

Slaut am si eu o mica problema! am un modulator fm de masina si cand pun stickul nu.l citeste la.m formatat dar pe degeaba tot nu vrea, adica modulatorul functioneaza mai am 2 stickuri si cand le introduc le citeste stiti ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| ciprian1987 a răspuns:

Ai încercat să pui melodii fără sa creezi foldere? Pentru cămodulatorul nu citește foldere.

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Poate nu e formatat in acelasi format ca si celelalte 2 stickuri.

| iulian022 explică (pentru halogen001):

Este formatat in acelasi format ca celelalte tin sa precizez ca atunci cand in introduc in pc merge

| halogen001 a răspuns:

Poate are capacitate mai mare decat suporta modulatorul.

| iulian022 explică (pentru halogen001):

Este de 2 gb ca celelalte