| MirunaN a întrebat:

Buna,
Unul dintre porturile mele USB are o problema: nu imi citeste toate dispositivele USB. Am 2-3 stickuri pe care daca le introduc functioneaza in toate cele 3 porturi USB si altele si un HDD extern nu functioneaza in unul dintre porturi, imi da eroarea: "USB device not recognized". Care ar putea fi problema si cum as putea sa o remediez.

1 răspuns:
| ionel_7321 a răspuns:

Pai cea mai buna solutie ar fi urmatoarea:ia un borcan de pamant de flori in care au crescut 3 ani la rand ciubotica cucului si umple toate porturile usb cu acel pamant, dupa 2 zile scoti pamantul cu ajutorul unu betisor rupt dintr-un copac sequoia vechi de 114 ani 3 luni si 2 zile si totul va merge perfect.