| Bogdii a întrebat:

Slaut am si eu o problema cu Pc`ul problemea este urmatoarea. Cand incerc sa intru intr-un joc imi apare aceea fereastra cu Open With. Daca incerc sa instalez ceva imi apare aia. Daca incerc sa intru intr-un joc imi apare aia. In schimb imi merge doar sa intru pe net si imi merge doar un joc " Minecraft" ma puteti ajuta? FUNDA! Ms

14 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! De obicei chestia asta se intampla cand ai malware sau vreun troian in sistemul de operare. Instaleaza si ruleaza Malwarebyte's AntiMalware. Daca nu ai antivirus, sau daca ai si e expirat, instaleaza macar o versiune gratuita (Avira, Avast).

| Sihastrul a răspuns:

"Ai incurcat borcanele" pe romaneste spus, te-ai "jucat" cu asocierea executabililor ori in loc de Open ai trecut Open With primul.Clic dreapta pe executabil, sub Open With ai Open. Ajuta-ma sa te ajut, ce sistem de operare ai?

| Andrei_Cozmiuc_1980 a răspuns (pentru Sihastrul):

Este corect!

| Bogdii explică (pentru Sihastrul):

Ma eu nu prea le am cu pc. nici cu " sistem de operare" daca puteti sa imi spuneti mai " mura`n gura " va rog frumos

| Sihastrul a răspuns (pentru Bogdii):

Ce windows? Dar daca "nu le ai" cu pc-ul...greu sa faci tu ceva sa remediezi problema. Daca stii sa folosesti TeamViewer te pot ajuta.

| Bogdii explică (pentru Sihastrul):

Windows sp3. si da stiu sa folosesc Team Viewer :d

| Bogdii explică (pentru Sihastrul):

Lasa-mi id tau aici. ti`l lasam eu pe al meu dar eu nu pot intra pe mess prin Yahoo Messenger. si nu pot sa iti dau accept. big grin

| Sihastrul a răspuns (pentru Bogdii):

Cerand ajutor nu faci nimanui o favoare, din pacate "nu le ai" cam cu multe de-mi ceri sa-ti las id-ul aici. oh go on

| Bogdii explică (pentru Sihastrul):

Frate ma ajuti sau nu?

| Mafios a răspuns:

Tutorial complet cum sa joci Minecraft : http://www.minecraft-romania.com/......t-t6.html!

| Bogdii explică:

Fratilor mai explicit va rog laughing nu prea stiu eu de astea " sistem de operare" laughing mai " mura`n gura " daca se poate

| valerian12345 a răspuns:

Ma poti alege un program java sau ceva casati mearga funde?

| Anton_Andrei_1956 a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| Andrei_Cozmiuc_1980 a răspuns:

Re instaleaza sistemul de operare[pe curat].