| ASDbahhh a întrebat:

Sper ca am ales categoria buna, daca pretul normal al unei tastauri mecanice este de 400 de lei, cam la ce pret ar fi de black friday?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca vor fi reduceri la astfel de produse, de obicei se reduce produsele cautate iar tst de 400 ron nu intra in categoria asta.

oricum mai mult de 30 % nu cred ca se poate reduce (asta daca nu maresc pretul la vreo 450 ron inainte cu o luna)

| Jipa95 a răspuns:

Cu 25-50% mai ieftine, cam 200-250 lei! happy

| CinevaNou a răspuns:

| TheAce a răspuns:

Reducerile de black friday variaza, in functie de firma si de obiectul vanzarii. Reducerile incep de la 10% si merg pana spre 70%. Reducerile standard sunt in jur de 30%.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Nu toate produsele vor fi mai ieftine de black friday asa ca nu-ti face sperante mari