| Anonimeeeuser a întrebat:

Sper sa nu vi se para asa ciudat dar am achizitionat o tableta de la Lenovo in aceasta seara cu 3g, are cartela de la Vodafone, microsim mai exact dar nu asta conteaza, si nu merge sa apelez la *123# sa vad cat net mai am disponibil laughing dar merge sa dau mesaje, stie cineva cum pot face asta? Nu are tastatura in meniu.

1 răspuns:
| Dayiii96 a răspuns:

Nu ai pe ecran semnul.de telefon pe acolo trebuie sa fie si tastatura... daca nu reusesti du-te la ei sa iti explice sau da-le un telefon