| cristina100ify a întrebat:

Stie cineva ce are telefonul meu, daca: nu se deschide si se comporta ca si cum ar fi deschis ( primesc notificari, becul de notificari se stinge daca apas butonul pentru deblocarea tastaturii, se aud apelurile), dar nu functioneaza touchscreen-ul si nu apare nimic pe ecran, uneori doar ecranul bleomaren...

3 răspunsuri:
| GoStar a răspuns:

Inchide-l si deschide-l iar, daca nu dai reebot si vezi daca face la fel...
Al meu a murit la cateva saptaman idupa ce a facut asa...
Dar nu cred ca asta a fost motivul, eu l-am scapat prin apa, facea contact cu pamantul de cateva ori ep zi, deci nu te speria.

| cristina100ify explică (pentru GoStar):

Am incercat sa il inchid si sa il deschid, dar nu am cum sa ii dau reboot daca nu se deschide telefonul.

| GoStar a răspuns (pentru cristina100ify):

Hmm, e complicat sad
Mergi la cineva care se pricepe si evzi ce sfat iti da el.