| Antonia_Mocanu_1995 a întrebat:

Stie cineva ce se intampla de nu mai imi apar zilele de nastere ale prietenilor de pe lista de Facebook? Mentionez ca am actualizat software-ul telefonului. Si inainte ma anunta Facebook de zilele de nastere acum nu.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te învață Facebook să fii mai indiferentă cu prietenii tăi.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru anonim_4396):

Pe bune? Unde scrie asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

laughing făceam mișto.

Poți rezolva problema ( cred) în setări, setările notificărilor. La setări ma refer la setări aplicația Facebook. Poate ai dezactivat tu notificările și nu ți-ai dat seama.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru anonim_4396):

O sa incerc

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru anonim_4396):

Am încercat m-am uitat la setarile notificarilor si sunt activate. Deci care sa fie cauza? Sa fie oare ca am actualizat software-ul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Posibil sa fie o incopatibilate. Însă pentru a rezolva problema tot la Facebook trebuie să raportezi. Dacă setările sunt în regulă, atunci numai Facebook poate rezola problema.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru anonim_4396):

Ok. Mersi