| eu1996 a întrebat:

Stie cineva de calculatorul meu isi da restart si la deschidere primesc un mesaj de genul "windows took un unprevented shutdown"

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eu1996 explică (pentru ddooddoo30):

Temperatura este una normana, acum am 43 C

| DropsOfLove a răspuns:

Si eu am avut problema asta si era de la antivirus. aveam AVGu instalat dar nu stiu care era problema cu el. oricum dupa ce l-am dezinstalat nu am mai patit.

Răspuns utilizator avertizat
| eu1996 explică (pentru ddooddoo30):

Pai am 4 gb rami dar, la free am 350 am fost momente mai demult cand ajungea si la 0 dar acum depaseste si acest numar.

Răspuns utilizator avertizat
| eu1996 explică (pentru ddooddoo30):

Tocmai am aflat, dupa ca mam documentat ca am Blue screen, BSOF si am aflat si cum sa rezolv problema, dar multumesc oricum!