| Sἶrenἶa a întrebat:

Stie cineva de ce oare nu imi mai merge sunetul la laptop?

crying

ce probleme ar putea fi?

4 răspunsuri:
| Jko4r a răspuns:

Pai in primul rand uita-te sa vezi daca nu cumva ai volumul dat pe mute,iar in al doilea rand daca ti-ai reinstalat windowsul trebuie sa instalezi driverul (sau s-a sters din cauza la un virus) atunci incearca sa mai instalezi odata driverul de sunet. (inainte de instalare uita-te sa daca il mai ai instalat, iar daca da, sterge-l si instaleaza-l la loc). Driverul il iei de pe cd-ul de la laptop sau de pe site-ul lor oficial.(acum depinde de marca ca eu am Asus).
Bafta!
Daca crezi ca te-am ajutat m-a rasplatesti cu o funda? big grin

| darkhell217 a răspuns:

Lasami mesaj cu idul tau si ti l pot verifica eu laptopul ce are

| kastumm a răspuns:

Cea mai raspindita Problema e ca nu ai Driverul. Tai schimbat cumva Windowsul? Scriemi 1 mesaj cu Vesrzia laptopului siti gasesc Drivere

| Sἶrenἶa explică:

Tot Asus am si eu big grin