| UNKOWN a întrebat:

Stie cineva de ce pe laptop toate videourile sunt in slow motion? indiferent de programul cu care le deschid

4 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Poate fi de la mai multe lucruri, RAM, CPU, Placa video.

| CinevaNou a răspuns:

Scaneaza de virusi, instaleaza driverii video, verifica temperaturile.

| YoChriss a răspuns:

Salut! S-ar putea sa fie vreun virus in pc-ul tau. Iati un antivirus bun (recomand AVG), si scaneaza-l. Ori memoria din partitii este aproape plina, ori pc-ul este vechi. Scaneaza-ti pc-ul cu un antivirus.

| Lykan a răspuns:

Mie nu mi se intampla asta probabil e din cauza ram-ului sau a capacitatii de rezolutie si placii video