| celmaitare a întrebat:

Telefonul nu-mi mai recunoaste castile? ce pot face? funda!

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Castile au firele rupte.Telefonul nu are cum sa mai recunoaca pentru ca rezistenta castilor este inexistenta datorita acelor fire care s-au rupt. Incearca altele si ai sa vezi ca merg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e problema de soft la telefon; in niciun caz din cauza castilor (pentru ca orice mufa care se potriveste ai baga in slotul de la telefon, sunetul se anulezeaza, telefonul crezand ca sunt casti). probabil trebuie dus in service.