| celmaitare a întrebat:

Telefonul nu-mi mai recunoaste castile? ce pot face? funda!

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pai ce poti face?
mergi de unde ai luat telefonul, daca ii in garantie si mai bine.
sau daca nu e in garantie mergi la un mester/reparator/persoana care se pricepe la telefoane etc.

si eu am patit asta, dar am mers la un expert si am rezolvat treaba.

please funda?

| LoveAngel223 a răspuns:

Sa fiu sincera sa iti cumperi alt telefon si eu am avut un Nokia e65 si nu mia mai recunoscut castile dupa acea au inceput multe probleme. Poti sa mergi i la un reparator de telefoane

| shadovv a răspuns:

Cumperi alte casti!