| SweetLolipop a întrebat:

De ce nu imi recunoaste telefonul castile? aseara am ascultat la el si de dimineata cand am bagat castile am observat ca nu mi le recunoaste.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Incearca sa rotesti mufa sau poate ai adormit cu ele si s-a rupt firul.

| Nede a răspuns:

Incearca sa dai un rr la telefon. Daca tot nu merge, incearca sa sufli in 'gaura' pentru casti sa nu se fi strans praf acolo. Daca nici asa nu functioneaza incearca cu alta pereche de casti ca sa vezi daca problema este la mufa telefonului sau la telefon.

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Si mie mi se intampla. Pai tot ce ai putea sa faci este sa-l inchizi, si apoi sa-l deschizi. Dupa ce l-ai deschis din nou, baga castile. Sunt foarte sigura ca o sa mearga. Fundita?

| SweetLolipop explică:

Nu e de la casti, ele merg.Cred ca este de la locul unde se baga mufa.o sa merg cu el la service cred

| ColacMarius a răspuns:

Pai pot fi 2 probleme :
1. La capatul cablului ( adica la mufa ) se poate ca sa nu faca bine contact firele.
2. Locul unde ba

| ColacMarius a răspuns:

2. Gaura pentru Casti s-a deteriorat si nu mai recunoaste castile