| andreyghost a întrebat:

TPU AJUTOR VA ROG! Nu pot descarca nimic din browser sau tot ce downloadez imi spune File is corrupted... trebuie sa mentionez ca am folosit pana acum Google Chrome dar am incercat sa il reinstalez si acum nu il mai pot downloada... downloadul se opreste atunci cand mai este o liniuta la descarcare. Putin ajutor va rog?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Are virus.
Ori gasesti pe cineva sa il deviruseze dar e mai complicat, ori trebuie formatat.

| andreyghost explică (pentru Libelle):

Cum se formateaza?