| MyNameIsKLAUS a întrebat:

TPU de ce nu mai merge pc-ul
deci intru si cand apare sageata se stinge si fade tot la fel

funda

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Poate fi din windows, poate de la temperatura procesorului, poate sursa, poate alta componenta! Greu de spus!

| MyNameIsKLAUS explică:

Si unde pun filmare cu pc-u?

| dragos2003 a răspuns:

Ai virusi incearca la reinstalezi windosul dul la cineva care se pricepe.Bafta! Funda? Si pune o poza cum vede el

| dragos2003 a răspuns:

Dami idul

| MyNameIsKLAUS explică (pentru dragos2003):

De mess : bossTare99@yahoo.com

| radu05 a răspuns:

Probabil ca nu ai mai schimbat sursa de mult, asa am patit si eu, trebuie doar schimbata sursa, du-te la un service sa ti-o monteze, sau daca te pricepi poti sa montezi tu

| MyNameIsKLAUS explică (pentru radu05):

A si da... am uitat sa spun am schimbat ddr curand dardu- si sursa