| vladlove123 a întrebat:

Urgent TPU, am o unitate optica LG cd rom crn 8245b si nu vrea sa imi citeasca cd-urile goale cele cu ceva pe ele le citeste fara probleme, ce sa-i fac sa le citeasca si pe cele goale deoarece vreau sa bag niste muzica pe ele cu cd burner xp.

Răspuns Câştigător
| kr37zu a răspuns:

Cd Burner Xp ar trebui sa citeasca automat Cd-urile goale deci nu stiu care ar fi problema. Incearca sa stergi blocu optic de la CD-Rom cu ceva foarte fin. Daca nici asta nu merge inceraca sa faci update la unitatea optica iar daca nici asta nu merge incearca alt Windows