| Tlbi a întrebat:

Exista un program sau ceva care sa ajute sa imi citeasca CD-urile goale? CD-urile care au ceva pe ele le citeste fara probleme, dar pe astea noi deloc.nu citeste nici cu nero, cu nimic! o idee fara sa reinstalez windowsul? pentru ca asta vreau sa fac, sa pun un windows pe CD...am vreo 3 Cd-uri goale, nu ele sunt problema...

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

1. Din cate am citit, tu vrei sa citesti ceva ce nu exista
2.Ai cd-rw, dvd-rw?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, daca-s goale, ce naiba sa citeasca?

| Tlbi explică:

Nu il recunoaste, deci nu pot pune nimic pe el din cauza asta! am incercat si cu Nero, degeaba...

| Tlbi explică:

Si nu e Dvd sigur, e Cd 100% happy

| Tlbi explică:

Am rezolvat problema...big grin de fapt eu am doar CD-ROM, deci nu am cum sa scriu un CD.eram obisnuit cu pc-ul, acolo am CD_RW...tongue

| vigome a răspuns:

Mai, pai cum sa citesti ceva ce nu exista, sau tu poti citi pe o coala alba daca nu este nimic tiparit, sau desenat, pe ea. Cum drac" sa citesti ceva ce nu,, ezista". Daca pe cd nu este inscriptionat nimic, normal ca nu are ce citi. Daca insa tu ai, ca idee, unitate cd-rom si vrei sa citesti un Dvd, de exemplu, nici o sansa. Invers, da, e valabil. Si nu trebuie sa reinstalezi windows-ul pentru acest lucru, nu rezolvi nimic. Probabil ca tu ai alta problema si nu am inteles eu. Oricum, numai bine!

| vigome a răspuns:

Intrebare total diferita de raspuns...