| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos imi puteti spune si mie cum se aprinde o plasma orion? astept raspuns, dau funda

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Din contra, butonul de power e mai mare sau egal cu celelalte! In plus in majoritatea cazurilor e pozitionat separat fata de restul comenzilor! Da de, avem plasma si nu stim sa o pornim. Fain!

2 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Iti trebuie o jumatate de litru de benzina, o bricheta sau un chibrit.

| mrblizz311 a răspuns:

Are un button in parti care este mai mic de acolo se porneste, sau din telecomanda din buttonu turn off/on.

| K0sti a răspuns (pentru mrblizz311):

Din contra, butonul de power e mai mare sau egal cu celelalte! In plus in majoritatea cazurilor e pozitionat separat fata de restul comenzilor! Da de, avem plasma si nu stim sa o pornim. Fain!