| cumvacumvacumvacumva a întrebat:

Va rog spuneti-mi de ce de fiecare data cind intru pe internet, intru la google chrome totul e in limba rusa, chiar daca eu scriu in limba romina la mine se traduc cuvintele in limba rusa si cind caut o informatie pe google tot rezultatele sint in limba rusa dar pin acum nu era asa. va rog cit mai rapid

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Uita-te sus, in bara, cred ca in loc sa intri pe google.ro,ai intrat pe google.ru...fa modificarea asta.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce Windows ai? In Control Panel este ceva cu Region and Language unde poti schimba in limba romana, tastatura.