| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Deci cine vrea sa mi se alature ca partener pentru manga? Dati-mi un messaj daca sunteti interesati. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Eu! chiar am facut un oneshot manga, de ceva timp m-am hotarat sa mai inceput ceva in genul asta. Daca vrei ID-ul meu da-mi mesaj si mai vorbim:-H

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru MadRaven):

Aaa da apropo nu pot trimite mesaje big grin.

| MadRaven a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Atunci,iti dau eu un mesaj cu id-ul meu?

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru MadRaven):

Daca nu te superi big grin.

| danimotenel a răspuns:

Am eu un prieten care vrea sa faca manga si tot Nicu il cheama si tot in 1998 e nascut laughing Doar ca el zicea ca are contul pe TPU ceva cu hacker, daca nu esti el zi-mi ca sa iti dau id lui.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru danimotenel):

Cred ca ma confunzi. NayNay nu este aici big grin. A plecat in Mangailabig grin. Multumesc Anticipat.