| AnDreYrO a întrebat:

Vreau sa ii fac un cadou fratelui meu un telefon utok 351d. Dupa ce l-am cumparat am zis sa il testez sa vad daca merge. Totul mi se pare ok dar nu stiu de ce internetul nu functioneaza. Multumesc anticipat si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Electricsocar a răspuns:

Pff...pai nu prea am auzit de acest telefon...dar la mai toate se întâmpla acest lucru...
1)verifica daca nețul e conectat
2) Daca nu e si tot face asa du.l la reparat daca ai garantie du.te la magazinul de unde l.ai luat si ti.l vor rezolva imediat