| Rotari_Ana-Maria_1998 a întrebat:

Vreau sa imi fac video blog, am foarte multe iddei.Am o intrebare.Cu ce sa le editez? si Cu ce sa incep primul episod? As vrea sa imi fac o porecla ca teqila ceva de genul asta, dati exemplu! astept raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa editezi cu Windows Movie Maker(doar daca ai Windows XP), CyberLink Power Director sau Sony Vegas Pro

| Rotari_Ana-Maria_1998 explică (pentru anonim_4396):

U ce sa incep primul episod?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca mai ai windows XP, editeaza filmarile cu Windows Movie Maker, e destul de complet. Cat despre restul, parca ziceai ca ai foarte multe idei laughing

| Rotari_Ana-Maria_1998 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Cu ce sa incep primul episod?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Rotari_Ana-Maria_1998):

Nu stiu, nu prea urmaresc vloguri. Fiind primul episod, cred ca ar fi bine sa iti faci o mica prezentare, dupa care sa vorbesti despre subiectele pe care ti le-ai propus. Daca e primul nu trebuie sa fie neaparat diferit.
Fa-l asa cum te gandesti ca le vei face si pe urmatoarele, doar n-o sa intrebi pe TPU pentru fiecare episod...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porecla: Vodka.

| Rotari_Ana-Maria_1998 explică (pentru anonim_4396):

Nu e frumoasa, gandeste-te la alta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rotari_Ana-Maria_1998):

Nu-mi vine alta.