| Rotari_Ana-Maria_1998 a întrebat:

Vreau sa imi fac video blog, am foarte multe iddei.Am o intrebare. Cu ce sa incep primul episod? As vrea sa imi fac o porecla ca teqila ceva de genul asta, dati exemplu! astept raspuns

Răspuns Câştigător
| LoveeMakeup9 a răspuns:

ZappY Zozole Brettonella Gummy Bear
Si cateva de la Ana-Maria:
-Anitta
-Anni
-Anutza
-Mary
-Ane,Anuta,Anelisse,Anica
Ane-Marie, Ana, Maria, Mary, Mary-Ana, Any, Maria-Ana, Ana Mary, Ashley,Anyta, Anuta, nisoara, Anuto, Anne, Any, de la Maria.Mari,Mariuta,May,Ane Ani Na NaNa aNie AnAeE(acentul pe "e") ANutza Anucik Anutz, Mary Mery Mya My Ma MYrYY (accentu pe "R") Merutza Mitzi Mika, ANMArY MRYYNitha ARia marnitha MYRIaA AanARIA.
funda?