| Light7376 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un flip cover pentru galaxy tab 3. Dar am vazut ca sunt multe cu tastatura. Vreau sa stiu cat de folositoare e o tastatura la o tableta. Si daca se merita sa-mi cumpar un flip cu tastatura universal. P.S: imi puteti da un site unde pot gasi flip cu tastatura care sa fie dedicat? (prin asta ma refer strict la gaura pentru camera principala) si cat de cat ieftin. Multumesc!

1 răspuns:
| andrei20010510 a răspuns:

Am o tableta care are tastatuira la cover... butoanele se apasa foarte greu si uneori nu le citeste... TOATE fac asa in afara de cele Microsoft