| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un program de trucat pozele astfel incat cand pun o poza cu mine sa imi pun o coada de sirena! Va rog!

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Adobe photoshop este cel mai bun... dar daca vrei doar asa de amuzament, poti sa folosesti photo scape...este mai usor...

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E misto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa am un program amuzant care sa truchiez toate pozele frumoase in din astea hidoaserolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se cheama programu de trucat poze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreu dar nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca photo funia... o sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai este simplu sa faci asta mai intai dai pe site-ul http://trucajpozeusorsigtatuit.com/ dupa aceea cauti ce vrei acolo 1.trucaj poze, 2. falsific poze, 3. exemple de poze de la 1 si 2. E super simplu pui pe acel tabel poza ta si a baiatului, cozii sau cu ce vrei sa falssifici o poza.Cu placere.,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Program de trucat poze sa ma pun pe revista unu magazin ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu vreau sa-mi pun stele pe fAta sua ceva de genu am vazut
pe hi5 la una sa mor ceas da pentru aaia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau Acelasi lucru da nu gasesc deloc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un program de trucat poze in care pot pune la ochi alta culoare, la buze si as dori si un site daca se poate.Va multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog frumos daca se poate sa mi dati si mie programul de trucat poze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau o program de trucat pozele sa pun o poza cu mine...sa am cop de printesa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un program de trucat pozele cand pun o poza cu mine. sa imi pun o coada de sirena! Va rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andreutz ai ff mare dreptate photoshop recomandhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photoinstrumen e cel mai bun, poti sa te faci mai grasa, mai slaba mai bronzata mai alba, poti sa-ti schimbi culoara parului a ochiilor...tot ce vrei poti sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dc nu incerci program onnline?happy

cum ar fi tazz makeover :*... e usor... te loghezi si gatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Magicphoto, photoscape, nu stiu ce sa mai zic dar intri pe; programe de editat fotografi{poza}depinde daca vrei cauta sunt misto dar unele sunt grele rau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un program de trucat poze! De exemplu sa fiu eu intr-o poza si intr-o alta poza altcineva si sa truchez pozele in asa fel inkt sa se vada ca acea persoana e langa mine, adica ''am facut eu poza cu ea.''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nici eu!hee hee nici eu nu stiu cum!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un program de trucat poze sa schimb fata mea cu a alteia intr-o poza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

photoshine este un program de trucat poze