| ruWssOiaLnF a întrebat:

Yo...unde pot sa-mi schimb data de nastere la facebook? Am incercat in josul paginii da nu ma lasa.

Răspuns Câştigător
| DaRaspund a răspuns:

Intri pe profilul tau, dai clik pe "despre", apoi cobori un pic mai jos si gasesti "ïnformatii generale".In chenarul cu "informatii generale" ai in dreapta un buton cu "editeaza" dai clik si editezi dupa care dai "salveaza"si gatahappy

2 răspunsuri:
| elenushcris15 a răspuns:

Deci sub numele tau care iti apare sub facebook scrie editeaza profil dai editeaza profil si iti vor aparea partitiile unde sa editezi cauti la informatii generale si langa scrie editeaza

| elenushcris15 a răspuns:

http://www.facebook.com/editprofile.php sau te loghezi normal pe facebook si dupa dai clic pe linkul asta si te va duce direct pe profil funda?