| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi un program va rog sa scap de filele si programele care nu folosesc din PC.

Mi se misca pc greu si C e aproape plin si nu am deloc multe instalate!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Sterge tot continutul de care nu ai nevoie sau muta-l in partitia D, lasand in C doar programe.
2. Faci o curatare a partitiei C, poti folosi unealta din Windows, Disk Cleanup sau poti instala un program gratuit, de la Piriform.com, CCleaner.
3. Faci o defragmentare a partitiei C, poti folosi Disk Defragmenter din Windows sau sa descarci Defraggler, tot de la Piriform.com.

| K0sti a răspuns:

Cel mai bun program esti tu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Imi place raspunsul tau big grin

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| GulDan explică (pentru K0sti):

Teoretic laughing)

| Dintrebare a răspuns:

Eu zic sa reinstalezi windowsul si apoi sa dai din cand in cand cate o degfragmentare si sa nu mai instalezi tot felul de aplicatii inutile

| Anonimsiatat0 a răspuns:

Pai foloseste-te de diskcleanup.
oricum nu ai nevoie de download este deja instalat