| bobo37 a întrebat:

Am Orange zali si il conectez prin cablu la pc dar pc nu il citeste nu apare nimic in my computer

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Telefonul ar trebui sa il detecteze automat. Iti recomand sa testezi conectarea telefonului si pe alte porturi USB sau pe cele din spatele unitatii centrale. De asemenea, iti recomand sa testezi conexiunea telefonului si pe un alt calculator, eventual pe unul cu sistem de operare Windows 7.

Cu prietenie,
Orange Helper

| bobo37 explică (pentru OrangeHelper):

Am sistem de operare windous 7

| anonimulk a răspuns:

Sall la aceasta problema cred ca este cablu pe care il bagi la pc pentru ca
si eu am avut aceias situatie si am fost nevoit sa schimb cablu

funda p.s.

| bobo37 explică:

Si este selectat dispozitiv media(mtp)