| CristinaCtC a întrebat:

Am un Allview A5 si de o saptamana am o problema legata de camera frontala. Imaginile nu sunt clare, au umbre si tuse colorate, inclusiv pe camera telefonului. Initial am crezut ca problema este doar la Retrica si Candy Camera. Ce as putea face? Daca revin la setarile din fabrica ale telefonului se va rezolva problema? Sau trebuie sa il duc la service?
Funda!

3 răspunsuri:
| MN_Daria_1995 a răspuns:

Fostul meu telefon! Este o porcarie l am trimis de 5 ori consecutiv la reparat timp de 3 luni nu mi am vazut telefonul... nu vroiau sa il repare si inventau scuze! Mie dupa 5 luni de folosire nu mai imi arata de loc camera de pe fata becul de jos din stanga statea aprins chiar si cand era inchis sau cand nu mai avea bateria. Acm am un Samsung galaxy s4 si sunt foarte multumita de el!

| MN_Daria_1995 a răspuns:

Trimite-l la reparat ce altceva poti sa faci?