| Roxana_Muscalu_1982 a întrebat:

Am un Nokia C3 si vreau sa fac selfi-uri, cum trebuie sa fac sa pun sa fie pentru selfie-uri... Plz, Funda pentru ce-i ce ma ajuta. :***

Răspuns Câştigător
| bogabogdan a răspuns:

Ti-am spus mai sus, cu camera din spate iti faci mai multe poze singura la față Pana iti iasa una frumoasa si o poti considera "selfie"

3 răspunsuri:
| bogabogdan a răspuns:

Selfie inseamna sa iti faci poza singura cu camera din fata, Nokia c3 nu are camera in fata dar iti recomand sa incerci sa iti faci mai multe poze tu singura cu camera din fata iar cea care iti iasa bine o poti numi "Selfie" big grin

| Roxana_Muscalu_1982 explică (pentru bogabogdan):

Pai ai spus ca nu are camera in fata, cum sa-mi fac? thinking

| bogabogdan a răspuns (pentru Roxana_Muscalu_1982):

Ti-am spus mai sus, cu camera din spate iti faci mai multe poze singura la față Pana iti iasa una frumoasa si o poti considera "selfie"

| fl0rin12 a răspuns:

Intorci telefonul si il tii in sus