| yourkittycat a întrebat:

Am iphone7 si am o mare problema. Aplicatiile nu se mai actualizeaza imi cere sa platesc. Asta este de vreo cateva saptamani, nici sa mai descarc nici o aplicatie fara a plati, inainte nu trebuia sa platesc nimic; la acelasi telefon.
De ce?
Rog sa ma ajutati

6 răspunsuri:
| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Da-i o resetare generală!

| yourkittycat explică (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Pai si nu mi se sterge tot? Poze conturile tot?sad

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns (pentru yourkittycat):

Conturile contează prea puțin ca le bagi după din nou. Ai grija ca trebuie sa știi parola de la iCloud ca ți-o cere la activare.baga tot ce ai pe un pc!

| DragosTrandafir a răspuns:

Daia iphone-ul e de **** si Samsung-ul e cel mai tare

| Wells_Ionuț_1990 a răspuns:

Scoate din setari datele cardului tau si gata. Daca aplicatiile sunt free nu le platesti la actualizare. Este posibil sa fii descris tu problema gresit

| yourkittycat explică (pentru Wells_Ionuț_1990):

Dar nu am datele cardului in setari