| Florentina9210 a întrebat:

Bună! Am o problemă cu iPhone ul 11. De câteva zile funcționează în modul silențios. Vorbesc cu Siri și ea mă aude dar eu nu o aud, văd doar ce îmi răspunde ea pe ecran. Să fie din cauză ca mi-am conectat smart ul? Și când primesc mesaj sau apel vibrează pe smartwatch și pe tel apar dar în mod silențios. De la ce să fie?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica la setarile (rapide) daca nu este pus pe mod silentios (smarwatch-ul) si sunetul /alarma nu este directionat pe el!

| KingOoO a răspuns:

Ai o problema auditiva, e posibil sa ai nevoie de un aparat auditiv.

| Florentina9210 explică (pentru KingOoO):

Iar tu e posibil să ai nevoie de un consult psihiatric. Dacă nu știi sau nu ești capabil să dai un răspuns, nu îl mai da!