| ChriSS_7546 a întrebat:

Buna,am si eu o problema.Am un Samsung s8000 jet, il am de 3 ani insa as vrea sa imi schimb tema sau sa bag jocuri pe el si nu merge,am gasit o multime de jocuri pentru telefonul asta cum ar fi angry birds,talking tom si teme ce imita pe cele de la iphone dar nu imi merg instalate imi spune "unsupported file". Trebuie sa instalez ceva? Imi puteti da vreun sfat? un link? sau cei ce detineti acest telefon cum ați instalat jocuri, aplicatii etc? Va multumesc anticipat si va rog sa-mi raspundeti orice sfat este binevenit.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rager a răspuns:

Pai in 3 ani nu i-ai invatat tainele? Probabil ca telefonul nu suporta acele aplicatii.

| ChriSS_7546 explică (pentru Rager):

Nu prea m-a interesat sa umblu pe el pana acum.Dar m-am plictisit de el si am zis sa ma joc putin.Si nu are cum sa nu suporte nici o aplicatie doar scrie ca sunt pentru el.Dc nu ar suporta?