| ridhimagupta a întrebat:

Buna, am UN HTC si cand imi pun castile pentru Muzica si vreau sa pornesc o melodie canta cate 10 secunde apoi sare la urmatoarea sau peste mai multe la fel canta iar cate 10-20 secunde,sau sare peste toate,si nu canta niciuna,am scos cardul de memorie, l-am pus inapoi, am repornit telefonul nimic, am luat aplicatii nu a mers...ce poate fii?

1 răspuns:
| Alinutzaaly14 a răspuns:

Schimba căștile cel mai important lucru cumpara unele originale sau fără butoane sau rotire ☺☺☺☺☺