| Mario673 a întrebat:

Buna, am UN HTC si cand imi pun castile pentru Muzica si vreau sa pornesc o melodie canta cate 10 secunde apoi sare la urmatoarea sau peste mai multe la fel canta iar cate 10-20 secunde,sau sare peste toate,si nu canta niciuna, am scos cardul de memorie, l-am pus inapoi, am repornit telefonul nimic, am luat aplicatii nu a mers...ce poate fii?

2 răspunsuri:
| AmarisRisa69 a răspuns:

Asa am patit si eu la telefonul meu, dar dupa ce l.am repornit a mers, incearca sa il resetezi din fabrica

| Mario673 explică (pentru AmarisRisa69):

Ok ii spun Cuiva pentru ca eu i-am postat intrebarea eu am un s8 plus si merge ff bine