| SelenM26 a întrebat:

Am un iPhone5s de 6luni si am impresia ca nu tine bateria.De exemplu, aseara a fost 100% iar dimineata a fost 85.

Răspuns Câştigător
| ArianaDwen a răspuns:

Returneaza-l daca tu crezi ca are o problema.
Dar totusi, nu te astepta la prea mult de la iphone-uri in ceea ce priveste bateria. Dureaza foarte putin.
Si al meu se descarca intr-o ora-doua daca stau pe internet happy

3 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Vinde-l, returneaza-l, daca iti primesti banii inapoi cumpara-ti un Samsung sau LG sau Sony, si daca nu da-l la schimb pe un smartphone facut de firmele de mai sus. Daca vrei sa ramai cu mult iubitul tau Iphone cumpara alta baterie daca ti se pare ceva dubios.

| AleXzpm a răspuns:

Hei,
Așa merge și mie dar eu țin tot timpul internetul on.
Mă ține o zi, bateria, iar dacă îl folosesc intens 5 ore, cred.
E penibil
Zi faină.

| Petre_Costyn_1993 a răspuns (pentru AleXzpm):

Pai daca tii internetul on, d-aia se consuma bateria repede...