| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Am un Nokia C7 si daca va rog,
Imi puteti raspunde va rog la urmatoarele intrebari:
1. De ce nu pot descarca jocuri si alte aplicatii?
2. Cand vreau sa descarc ceva spune ca cookie nu is setate bine ca nu apare ca esti conectat!(daca stiti imi spuneti ca rog pas cu pas ce trebuie sa fac?!)
3. Se pot descarca jocuri si alte aplicatii?

Va rog din suflet sa raspundeti chiar am nevoie!
Multumesc mult! Da FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Narcis145. ....imi spui te rog cum intru la setarile browserului? Si pe ce trebuie sa dau? Mersi fain!

| narciss145 a răspuns:

Pai du-te la setarile din browser si activeaza permitere module cookies. Si daca nici asa nu merge activeaza si cache. Apropo am avut un Nokia C7 si se pot descarca jocuri si aplicatii. Le poti descarca de pe Phoneky sau Waptrick.com