| Iulia8659 a întrebat:

as vrea sa imi comand un s3 de pe site xphones4all. am observat ca mult s-au plans de acest site. merita sa cumpar de la ei? La domo, altex, flanco, telefonultau.eu, emag..nu este s3 pe alb.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Ia de pe Online-tel.ro...eu de acolo mi-am luat telefon si au preturile foarte bune.Cauta si opiniile clientilor pentru magazinul ala

| Iulia8659 explică (pentru hp8510p):

In cat timp ti-a ajuns telefonul? Esti multumit de el? Cred ca o sa comand si eu de pe acest site. Multumesc!

| hp8510p a răspuns (pentru Iulia8659):

Am dat comanda vineri pe la ora 13:00 si telefonul a fost dat celor de la Cargus tot in aceeasi zi.Coletul trebuia sa-mi ajunga sambata dar cei de la magazin nu au optat pentru "livrare sambata" si telefonul mi-a ajuns luni.Telefonul nu are nicio problema, gasesti toate accesoriile in pachet, cutia este sigilata si ai garantie de la Samsung.Transportul te costa 20 de lei daca stai in oras si 40 de lei daca stai la tara(nu conteaza daca stai la 50km de oras, tot 40 de lei dai)

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Mai bine cauti in magazinele din orasul tau este mai simplu daca nu poti alege alt telefon.