| MineIsLikeABridge a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon, care sa indeplineasca urmatoarele functi (sunt puse in ordine dupa prioritati):
-sa filmeze extraordinar de bine
-sa nu fie lucios, gen iphone 4, 4s sau s3, nu imi plac amprentele
-sa pot intra usor pe orice site si sa pot folosi internetul cel mai mult, mai mult forumuri
-sa pot downloada aplicati
-sa dezarhivez chesti pe el

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai uitat sa spui si la ce pret doresti aceasta bijuterie si ce dimensiuni doresti.

| MineIsLikeABridge explică (pentru neutrino):

Pretul e oarecum neimportant, daca vad dar sa fie undeva 2000 lei +- 500 lei. Nu as vrea sa imi iau Samsung pentru pur si simplu nu imi place firma, iar un iphone are ios-ul de nu imi place big grin

| Dazzzie a răspuns:

Depinde si de banii pe care esti dispus sa'i platesti...

| Ev0 a răspuns:

1: Daca vrei sa filmezi, ia-ti o camera de filmat.
2: Poti pune o husa de silicon mata
3: Ori ce terminal 4+ inch
4: Wtf. Ori ce terminal nou iti permite sa descarci aplicatii. Daca esti in stare de atata
5: Ai auzit de aplcatii speciale care dezarhiveaza? E de ajuns sa scrii rar in app store, play store si gasesti
6: Ori ai 8 ani ori ai 50
7: Pe orice terminal fie ieftin fie scump raman amprente, daca nu vrei amprente stergete pe mainii dupa ce mananci mancaruri cu grasimi si ia-ti manusi de doctor.
7: O recomandare dupa cerintele tare ar putea fi : Nokia Lumia 1020 http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_1020-5506.php
si Samsung Galaxy Camera http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_camera_gc100-4961.php
sau
Fa-ti un telefon la comanda.