| Tocaciu_Mihaita_1998 a întrebat:

Bună,de o lună m-am cumpărat un telefon, si de 2 zile camera foto imi merge in ceată, camera fiind de 8 MP, acum intrebarea mea este: Se poate face ceva? ...PS.La distantă de 5 cm se vede foarte clar dar la distandă mai mare nu se mai intelege nimic(nu e nici o problemă de la setări)

1 răspuns:
| Heliodor a răspuns:

Mai joaca-te putin cu setarile. Scoate bateria 5 minute, apoi iar reaseaza setarile cum trebuie. Daca nu merge da o revenire la setarile din fabrica. daca nici asta nu merge, este posibil sa fie ceva mecanic si atunci il duci la service