| NaomyTommy a întrebat:

Buna!

Imi cer mii de scuze ca va intreb din nou dar nu reusesc sa imi schimb soft-ul cineva mi-a spus ca e androidul eu inainte aveam androidul 4.4.2 acum e 5.0.1 si nu imi place cum imi arata panoul de notificare e albastru iar cand intru in setari partea de sus tot albastra e va rog mult ajutati-ma cum sa schimb softul sau androidul ca nici eu nu stiu ce se intampla cu telefonul meu crying(

4 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

Simplu ironic vorbind fa-ti un root la telefon si de acolo descarcati o versiune android 4.4.2 kikat sau jelly been 4.2.2 de pe internet si schimba-l cu rom manager daca te stii sa faci asta ps: acesta aplicatia o faci doar daca ai facut root sa optii puterea de superutilizator poti sa incerci sa faci root cu programul frameroot 1.9