| qCriis a întrebat:

Buna lume happy.
Am si eu o nelamurire ..azi cand am sunat pe cineva inainte sa sune mi-a intrat robotul spunand ceva de genul " Data de 28 noiembrie 2012 ". La un moment dat ma gandeam ca poate imi era inregistrat apelul, insa nu cred. Am mai patit chestia asta de vreo 2-3 ori. Vreo idee ce ar putea fi? astept pareri/ raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Aladeen a răspuns:

Cel mai sigur te anunta cate minute/credit mai ai sau daca nu mai destule minute

Daca ai abonament te anunta asa cand nu ai platit o factura si ai restanta sau daca ai depasit pragul acela de 3euro 5euro 7euro sau pe cat ai facut tu abonamentul.

Nu te mai speria in halul asta, dupa ce vorbeste robotul telefonul revine la apelul care l-ai efectuat. Apelurile sunt inregistrate doar in cazuri de urgenta, cum sunt apelurile catre Pompieri, Ambulanta, Politie.

Succes!