| patrik128 a întrebat:

Ma intrebam cum pot schimba Androidul la telefon cu un alt Android mai nou fara upgrade? Cu o aplicatie sau ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| Ilie_Comsa_1982 a răspuns:

Depinde si ce device folosesti.Parerea mea este sa-l lasi asa deoarece este optimizat doar pentru un tip de versiune.Normal daca are nevoie de un update ar trebui sa primesti o notificare. Poti face update doar daca conestezi telefonul la calculator printr-un cablu de date si sa descarci versiunea de pe browser. Daca mi-ai putea spune si modelul telefonului ti-asi mai da niste sfaturi. Funda?

| patrik128 explică (pentru Ilie_Comsa_1982):

Alcatel one toch pop c3

2 răspunsuri:
| Ady84 a răspuns:

Poti da la actualizare software dar este bine sa-l lasi asa daca telefonul merge bine pe acel tip de android