| IonAlex97 a întrebat:

Buna seara, am blocat PIN-ul de la telefon si imi cerea codul PUK, toate buna si frumoase, am bagat puk-ul si dupa zice sa bag un cod pin nou si dupa sa confirm, am bagat cod nou pin 1234 si am confirmat 1234 si mi-a zis ca am gresit si imi spune iar sa bag codul PUK, imi spuneti va rog de ce nu merge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie un cod pin, altul decat 1234 ca ala e folosit. A fost odata blocat.deci vei baga tu un cod pin nou, confirmi si apoi cred ca va fi ok.