| kromi a întrebat:

Buna seara TPU. Am o problema cu un telefon Samsung Galaxy I 9070 ( Samsung galaxy s advance ). Ma conectez la wi-fi imi arata semnalul care este ok dar nu pot folosi nici.o pagina. Imi spune ca nu sunt conectata. Am incercat la doua wi-fi. Daca ma conectez la netul de la cartela merge ok. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Tavy201 a răspuns:

S-ar putea ca acele retele sa aiba viteza de trafic foarte mica, "net pe sarma" pe romaneste laughing. mai incearca alte retele

| kromi explică (pentru Tavy201):

Este vb de wi-fi de la mine din camera. are viteza ok doar k nu se conecteaza