| AirănMeidăn a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent

Azi de dimineata mi-a venit netul pe telefon si mi-am dezinstalat niste aplicatii.Mergea foarte greu deci l-am inchis, nu mai stiu exact daca am inchis netul inainte sa-l inchid. Faza e ca l-am pornit si abia mi-a aparut sa bag codul PIN.L-am inchis si deschis de vreo 3 sau mai multe ori si i-am scos cartela deoarece odata aveam semnal normal, iar dupa 20 sec nu mai aveam deloc. Asa e si acum.Am incercat sa bag cartela mea in alt telefon si merge perfect! Deci nu e vina cartelei.
Am bagat si alta cartela la mine in telefon dar nu mai merge nici macar cum mergea cu a mea.Nici contactele nu imi apar, nu pot suna nicaieri, dar pot asculta muzica si juca jocuri.

Ce sa fac sa am semnal normal? Si din ce cauza s-a intamplat asta?

Am nevoie de ajutor urgent, promit funda!

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Poate vrei sa zici ca ai descarcat niste aplicatii, nu dezinstalat, si poate nu iti apar contactele pentru ca tu toate contactele le ai salvate pe vechiul telefon.

| AirănMeidăn explică (pentru AlexElektro1987):

Nu, am dezinstalat niste aplicatii, gen Dailymotion, de care nu am nevoie